Wyraź to kwiatami

ArtKlaudia to nie tylko sklep z kwiatami, ale również pracownia florystyczna, w której wykonujemy dekoracje na najważniejsze wydarzenia życia.

Wiemy, że każdy wyjątkowy moment w życiu staje się piękniejszy jeśli przeżywamy go w wyjątkowej scenerii.  Nasze dekoracje zdobią wiele uroczystości: chrzciny, komunie, śluby, jubileusze, zaręczyny, Baby Shower czy wieczór panieński. Jesteśmy z Wami również w tych trudnych chwilach wtedy oferujemy “kwiaty zadumy”. Wszystkie kompozycje wykonujemy ze świeżych, starannie wybranych kwiatów i roślin ozdobnych.

Dzięki temu dekoracje przetrwają całą uroczystość. Jeśli chcesz porozmawiać, poradzić się, poznać nas – zapraszamy na spotkanie w przyjaznej atmosferze przy filiżance herbaty z dodatkiem kwiatów. Zawsze służymy radą i doświadczeniem.

Nasza oferta DLA CIEBIE

ukwiecony dom

Ukwiecony dom

kwiaty balkonowe

Kwietny balkon

komunia

Komunia

dla niej

Ślub

kwiaty zadumy

Kwiaty zadumy

wianki zestaw

Warsztaty Florystyczne

Myślisz o kwiatach? Pomyśl o mnie.

ArtKlaudia to połączenie moich dwóch pasji: miłości do natury, w której odnajduję inspirację i piękno oraz zamiłowanie do organizacji uroczystości i eventów. Połączenie tych dwóch elementów pozwoliło mi odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Stworzyłam osobistą markę w pełni profesjonalną, kreatywną i wypełnioną kwiatami. Moja pracownia florystyczna to również miejsce relaksu i spotkań z naturą.

Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń:
+48 693 403 890

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do pozostawienia danych do kontaktu. Odpowiemy na wiadomość w jak najkrótszym czasie.
Zapraszamy również do naszej kwiaciarni przy ul. Probusa 11 we Wrocławiu.
    • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo