Kwiaty zadumy

kwiaty zadumy

Kwiaty zadumy

Niekiedy przychodzi czas zadumy, smutku i ostatniego pożegnania. Kwiaty zadumy to kompozycje przeznaczone na ceremonie pogrzebowe oraz na uczczenie pamięci zmarłych.
Jeśli chcesz okazać współczucie, dodać otuchy rodzinie zmarłej osoby przygotujemy na tą okoliczność specjalną wiązankę kondolencyjną. Na uroczystość pogrzebową oferujemy wieńce, półwieńce, serca oraz wiązanki pogrzebowe.
Proponujemy również dekoracje z kwiatów, które nadadzą kunsztu i wyjątkowego wystroju kaplicy czy kościoła. Zawsze z należytym szacunkiem i powagą przygotujemy dekoracje urny i trumny. Ponadto pomagamy zredagować odpowiedni tekst na szarfę żałobną, a później drukujemy ją techniką komputerową.

Kompozycje na Wszystkich Świętych

Już od połowy października przygotowujemy się na święto zmarłych, przyjmujemy zamówienia na stroik, bukiety i inne kompozycje. Dekoracje nagrobne przygotowane są ze szczególną starannością z odpowiednio dobranych kwiatów oraz materiału florystycznego. Na życzenie wykonujemy również stroiki ze sztucznych kwiatów do złudzenia przypominają naturalne. Przy wcześniejszym zamówieniu wykonamy dedykowaną kompozycję o wskazanym kształcie i wielkości. W ofercie posiadamy również kwiaty doniczkowe i znicze.

Bukiety kondolencyjne

Jeśli chcesz okazać współczucie, dodać otuchy rodzinie zmarłej osoby przygotujemy na tą okoliczność specjalną wiązankę kondolencyjną. Z pewnością przyniesie ukojenie i zasygnalizuje Twoją bliskość z rodziną.

Wieńce pogrzebowe

Znakiem pamięci o zmarłych jest światło znicza oraz kwiaty. Na indywidualne zamówienie przygotowujemy wieńce w różnych rozmiarach i wariantach: wieńce klasyczne i półwieńce - opcja o mniejszych rozmiarach. Inną formą ostatniego pożegnania są serca otwarte i pełne, które dekorujemy kwiatami w dowolnej kolorystyce. W tych trudnych chwilach służymy radą i naszym doświadczeniem przy doborze kwiatów oraz wyglądu kompozycji. Przyjmujemy również zamówienia na kwietne litery i napisy. W ramach kompleksowej obsługi możemy się kontaktować ze wskazanym zakładem pogrzebowym w celu dostarczenia wieńcy i dekoracji.

Dekoracje urny

Florystyka funeralna to także dekoracje urny. Na życzenie wykonujemy stroiki urny w tym wianki, półkola, serca czy girlandy. Każda dekoracja jest przygotowywana z żywych kwiatów i zieleni. Do ozdoby urny może posłużyć również subtelny stroik montowany na szczycie lub z boku urny. Stroiki urnowe w zależności od życzenia rodziny mogą komponować się z urną lub tylko ją uzupełniać, pozostając odrębną dekoracją. Często stroik urny swą kompozycją czy kolorem kwiatów nawiązuje do głównych wieńcy od najbliższej rodziny.

Dekoracje trumny

Florystyka funeralna to również dekoracje trumny. Na życzenie wykonujemy dedykowane kompozycje zdobiące całą lub część powierzchni trumny. Tworzymy kompozycje bukietowe różnej wielkości i o różnych kształtach - okrągłe, owalne lub “spływające”. Umieszczane są na brzegu lub pośrodku wieka. Atrakcyjną i bardzo okazałą ozdobą jest kapa z kwiatów ułożona na wieku.

Dekoracje kościoła lub kaplicy

Uroczystość pogrzebowa wymaga wyjątkowej oprawy. Dekoracje, które proponujemy nadadzą kunsztu i wyjątkowego wystroju kaplicy i kościoła. Przygotowujemy aranżację zgodnie z życzeniem klienta. Gwarantujemy wykonanie dekoracji zgodnie ze sztuka florystyczną, bez uszkodzeń ławek czy innych elementów wyposażenia kaplicy i kościoła. Stosujemy wyłącznie bezpieczne materiały dla stolarki, kamienia i tkanin.

Dekoracje sali

Zwyczajowo po pogrzebie bliscy spotykają się na stypie. Również w tym miejscu nie powinno zabraknąć dekoracji z kwiatów. Wykonujemy piękne stroiki na stół czy ozdoby na świecznik, które będą zachwycać i oddawać charakter spotkania. Kompozycje przygotowujemy z niezwykłą starannością i dbałością o najdrobniejszy szczegół.
Gwarantujemy, że wykonane przez nas dekoracje podniosą rangę wydarzenia i zapadną na długo w pamięci.

Dekoracje kościoła lub kaplicy

Uroczystość pogrzebowa wymaga wyjątkowej oprawy. Dekoracje, które proponujemy nadadzą kunsztu i wyjątkowego wystroju kaplicy i kościoła. Przygotowujemy aranżację zgodnie z życzeniem klienta. Gwarantujemy wykonanie dekoracji zgodnie ze sztuka florystyczną, bez uszkodzeń ławek czy innych elementów wyposażenia kaplicy i kościoła. Stosujemy wyłącznie bezpieczne materiały dla stolarki, kamienia i tkanin.

Nasza oferta DLA CIEBIE

ukwiecony dom

Ukwiecony dom

kwiaty balkonowe

Kwietny balkon

komunia

Komunia

dla niej

Ślub

Myślisz o kwiatach? Pomyśl o mnie.

ArtKlaudia to połączenie moich dwóch pasji: miłości do natury, w której odnajduję inspirację i piękno oraz zamiłowanie do organizacji uroczystości i eventów. Połączenie tych dwóch elementów pozwoliło mi odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Stworzyłam osobistą markę w pełni profesjonalną, kreatywną i wypełnioną kwiatami. Moja pracownia florystyczna to również miejsce relaksu i spotkań z naturą.

Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń:
+48 693 403 890

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do pozostawienia danych do kontaktu. Odpowiemy na wiadomość w jak najkrótszym czasie.
    No feeds available.