Niech piękne kwiaty staną się częścią Twojego życia.

O ArtKlaudia

ArtKlaudia to marka, która wyrosła z miłości do kwiatów, ich piękna i cudnego aromatu. Wrocław jest miejscem, w którym rozkwitają wspaniałe kompozycje, aranżacje florystyczne i dekoracje przestrzenne. Posiadając ugruntowaną wiedzę i praktykę we florystyce oraz bazując na wieloletnim doświadczeniu marketingowym zdobytym w korporacji i pracy z agencjami eventowymi, z powodzeniem wykonujemy usługi dedykowane dla firm, instytucji, hoteli, urzędów, banków czy restauracji.

Naszą misją jest tworzenie doskonałej oprawy florystycznej dla wszelkich uroczystości firmowych i rodzinnych. Ponad wszystko zależy nam aby przygotowywane aranżacje zapisały się na długo w pamięci. Florystyka to praca połączona z przyjemnością tworzenia i pasją. Dzięki takiemu zestawieniu osiągamy wspaniałe efekty wizualne. Kompozycje są wytworne, nadają kunsztu i elegancji otoczeniu, w którym się znajdują. Natomiast osoby obdarowane bukietami są zaskoczone ich oryginalnym materiałem roślinnym i niebanalną formą.

ArtKlaudia to nie tylko sklep online, to przede wszystkim pracownia florystyczna, w której wykonywane są kompozycje kwiatowe na zamówienie. Z przyjemnością rozmawiamy klientami i dzielimy się wiedzą oraz umiejętnościami.

Przekonaj się osobiście!

Myślisz o kwiatach? Pomyśl o mnie.

ArtKlaudia to połączenie moich dwóch pasji: miłości do natury, w której odnajduję inspirację i piękno oraz zamiłowanie do organizacji uroczystości i eventów. Połączenie tych dwóch elementów pozwoliło mi odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Stworzyłam osobistą markę w pełni profesjonalną, kreatywną i wypełnioną kwiatami. Moja pracownia florystyczna to również miejsce relaksu i spotkań z naturą.

Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń:+48 693 403 890

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do pozostawienia danych do kontaktu. Odpowiemy na wiadomość w jak najkrótszym czasie.
Zapraszamy również do naszej kwiaciarni przy ul. S. Dubois 37 we Wrocławiu.
    • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo