Poczuj wyjątkową atmosferę

ArtKlaudia to nie tylko sklep z kwiatami, ale również zespół ekspertów florystów.

Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie florystyczne dlatego wiemy jak sprawić by każda firma, salon, showroom czy hotel urzekał elegancją i niepowtarzalnymi kompozycjami. Przygotowane przez nas dekoracje zdobią przestrzeń przez cały rok bez najmniejszego wysiłku pracowników. Każdy bukiet, kompozycja czy okolicznościowy stroik dopasowany jest do charakteru oraz wystroju recepcji, holu czy gabinetu prezesa. Jesteśmy przekonani, że poza walorami estetycznymi nasze kompozycje dostarczą pracownikom i klientom więcej pozytywnej energii ponieważ obcowanie z naturą polepsza samopoczucie każdego z nas.

Nasza oferta DLA BIZNESU

kwietny wizerunek firmy

Kwietny wizerunek firmy

kwietny wizerunek hotelu

Kwietny wizerunek hotelu

kwietny event

Kwietny event

warsztaty florystyczne

Warsztaty florystyczne

sesje zdjęciowe

Sesja fotograficzna

Myślisz o kwiatach? Pomyśl o mnie.

ArtKlaudia to połączenie moich dwóch pasji: miłości do natury, w której odnajduję inspirację i piękno oraz zamiłowanie do organizacji uroczystości i eventów. Połączenie tych dwóch elementów pozwoliło mi odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Stworzyłam osobistą markę w pełni profesjonalną, kreatywną i wypełnioną kwiatami. Moja pracownia florystyczna to również miejsce relaksu i spotkań z naturą.

Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń:
+48 693 403 890

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do pozostawienia danych do kontaktu. Odpowiemy na wiadomość w jak najkrótszym czasie.
Zapraszamy również do naszej kwiaciarni przy ul. Probusa 11 we Wrocławiu.
    • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo