Kwietny event

Zorganizujemy kwietny event

Na zorganizowanie wytwornej gali, eventu czy nawet niewielkiego przyjęcia firmowego potrzebny jest pomysł, a przede wszystkim doświadczenie. My mamy niezbędne umiejętności oraz wieloletni staż pracy w marketingu korporacji jak również dużą praktykę w organizowaniu firmowych imprez oraz współpracy z wieloma agencjami eventowymi. Dodatkowo umiejętności florystyczne oraz wiedza o dekorowaniu i aranżowaniu przestrzeni podczas wyjątkowych wydarzeń to gwarancja sukcesu.
Dekoracje z kwiatów podnoszą rangę każdej uroczystości, nadają prestiżu i klasy ale co najważniejsze poprawiają walory estetyczne i sprawiają, że uczestnicy wydarzenia wprowadzeni są w odpowiedni nastrój. Aranżacje kwiatowe zapadają na długo w pamięci uczestników. Tworzymy zarówno tradycyjne dekoracje klasyczne jak i autorskie, niesztampowe. Doskonale odnajdujemy się wśród natury, w plenerze gdzie tworzymy niezwykłe instalacje z roślin i pięknych kwiatów. Na życzenie przygotowujemy kwietne ścianki, kwietne ramy czy romantyczne huśtawki wykorzystywane jako tło i akcesoria do wspólnych pamiątkowych fotografii.

Sprawdź naszą ofertę DLA BIZNESU

Kwietny wizerunek firmy

kwietny wizerunek hotelu

Kwietny wizerunek hotelu

warsztaty florystyczne

Warsztaty florystyczne

sesje zdjęciowe

Sesje fotograficzne

Myślisz o kwiatach? Pomyśl o mnie.

ArtKlaudia to połączenie moich dwóch pasji: miłości do natury, w której odnajduję inspirację i piękno oraz zamiłowanie do organizacji uroczystości i eventów. Połączenie tych dwóch elementów pozwoliło mi odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Stworzyłam osobistą markę w pełni profesjonalną, kreatywną i wypełnioną kwiatami. Moja pracownia florystyczna to również miejsce relaksu i spotkań z naturą.

Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń:
+48 693 403 890

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do pozostawienia danych do kontaktu. Odpowiemy na wiadomość w jak najkrótszym czasie.
    No feeds available.