Kwietny wizerunek hotelu

Wprowadź kwiecisty element do hotelu

Niebanalny hotel, wejście do lobby, wystrój wnętrza i panująca w nim atmosfera. To główne elementy na które gość hotelowy zwraca uwagę. Pierwsze wrażenie, to niezapomniane wrażenie.
Gustownie i ciekawie zaaranżowane wnętrze z kwietnymi dekoracjami stanowią ważny element wpływający na samopoczucie gości oraz personelu. Aranżacje z zieleni czy niebanalne bukiety ze świeżych kwiatów ciętych podnoszą klasę hotelu i podkreślają dbałość o szczegóły.
Wykorzystując nasze doświadczenie oraz znajomości kwiatów i roślin zielonych, kreujemy niepowtarzalny wizerunek wnętrz. Tworzymy kompozycje florystyczne, zwracając uwagę na to by ich kolor, kształt i wielkość były dopasowanie do oczekiwań klienta oraz stylu otoczenia i okazji z jakiej powstają. Odpowiedniej aranżacji wymagają surowe industrialne wnętrza, tak by materiał roślinny był spójny z charakterem pomieszczeń lub szczególnie się wyróżniał i akcentował swym pięknem desinerskie zakątki hotelu.
Aranżowanie kwiatami wnętrz nieoczywistych, luksusowych np. w hotelach butkowych nierzadko musi zaspokoić wyrafinowane gusta gości. Każdy taki hotel ma swój ekskluzywny i indywidualny styl oraz luksusowe wnętrza. Dzięki niekonwencjonalnym dekoracjom z kwiatów, wyszukane wnętrza będą jeszcze bardziej klimatyczne. Goście poczują się znacznie lepiej obcując z naturą, kolorem i niebagatelną formą kompozycji kwiatowych.
Dopasowanie kompozycji i florystycznych dodatków (wianki, stroiki) do rodzinnego pensjonatu dodatkowo podkreślą atmosferę tych uroczych miejsc. Kwiaty i inne akcenty roślinne utwierdzają gości, że dobrze wybrali. Ciepłe, przytulne wnętrza oraz serdeczność gospodarzy podkreślą sezonowe kwiaty i dekoracje, które będą spójne z zaaranżowanymi wnętrzami. Dostosowanie ich do klimatu, kolorystyki i charakteru lokalu sprawią, że pobyt w takim miejscu pozostanie na długo w pamięci.
Kwiaty, zieleń są dla naszego organizmu naturalnym środowiskiem. Przebywając w ich otoczeniu łatwiej zapominamy o codziennych rozterkach, stresie i pędzie dnia codziennego. Czy nie o to chodzi w hotelarstwie? Ukojenie nerwów, wypoczynek i komfort pobytu. To wszystko zapewnia kolor, faktura, zapach i różnorodna forma kwiatów.
Jeśli chcemy by otaczająca nas przestrzeń zawsze wyglądała estetycznie i świeżo, zachęcam do nawiązania współpracy. Wraz z managerem hotelu ustalamy potrzeby i zakres współpracy. Poznanie pomieszczeń, kolorów, designu czy nawet oświetlenia pozwoli nam stworzyć niepowtarzalne kompozycje florystyczne, które podkreślą atmosferę miejsca i wydobędą piękno wnętrz.

Sprawdź naszą ofertę DLA BIZNESU

Kwietny wizerunek firmy

kwietny event

Kwietny event

warsztaty florystyczne

Warsztaty florystyczne

sesje zdjęciowe

Sesje fotograficzne

Myślisz o kwiatach? Pomyśl o mnie.

ArtKlaudia to połączenie moich dwóch pasji: miłości do natury, w której odnajduję inspirację i piękno oraz zamiłowanie do organizacji uroczystości i eventów. Połączenie tych dwóch elementów pozwoliło mi odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Stworzyłam osobistą markę w pełni profesjonalną, kreatywną i wypełnioną kwiatami. Moja pracownia florystyczna to również miejsce relaksu i spotkań z naturą.

Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń:
+48 693 403 890

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do pozostawienia danych do kontaktu. Odpowiemy na wiadomość w jak najkrótszym czasie.
    No feeds available.