Ukwiecony dom

Wprowadź kwiecisty element do domu

Oferta kierowana do tych wszystkich, którym nie jest obojętny wygląd i atmosfera otoczenia, w którym spędzają czas. Dekorowanie domu to przecież ogromna przyjemność. Mając kontakt z naturą człowiek się relaksuje, a do tego może puścić wodze fantazji i z niewielką naszą pomocą stworzyć swój mały raj na ziemi.

Dekoracje de luxe

Na zamówienie tworzymy autorskie dekoracje w stylu de luxe. Aranżacje o nietypowym kształcie, wielkości i niesamowitym wyglądzie. Luksusowy design przygotowujemy z żywych kwiatów, barwnej roślinności i niezwykłych dodatków. W zestawie dobieramy odpowiednie szkło, naczynia czy instalacje, w których mocujemy kompozycje. Dekoracje kwietne mogą być subtelnym tłem dla wnętrz lub jego główną atrakcją. Komponując dekoracje uwzględniamy styl wnętrz, okoliczność z jakiej kompozycja ma powstać, kolorystykę i upodobania klienta. Tworzymy z pasją.
Istnieje możliwość stałej współpracy, w takiej sytuacji omawiamy indywidualne życzenia klienta, ustalamy ewentualną cykliczną zmianę dekoracji. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i realizacje.

Piękne kwiaty co miesiąc

Kochasz kwiaty, lubisz z nimi obcować, pragniesz układać z nich bukiety? A może chcesz sprawić bliskiej osobie niebanalną niespodziankę? Z nami wszystko jest możliwe. Dostarczamy żywe, sezonowe kwiaty co miesiąc, przez cały rok, pod wskazany adres. Kwiaty dobieramy z niezwykłą starannością, pierwszej świeżości, piękne i niepowtarzalne - idealne do każdego wnętrza. Rośliny są estetycznie zapakowane w ozdobne pudełko. Spraw sobie przyjemność, zrób przyjemność bliskiej osobie - nie tylko raz czy dwa ale co miesiąc. To proste: raz płacisz, a niespodzianka, którą się wyczekuje przychodzi co miesiąc przez cały rok.
Piękne kwiaty co miesiąc, to niezwykłe okazanie miłości, sympatii, szacunku lub też wprawienie siebie w miły nastrój. Przesyłka zabezpieczona, dostarczana przez kuriera. Dostawa gratis.

Kompozycje florystyczne

Pragniesz aby wnętrza Twojego domu nabrały niepowtarzalnego charakteru? Wzbogać je naszymi kompozycjami z żywych kwiatów, suszonych, okolicznościowych stroików czy dekoracji świątecznych. W sklepie online oraz w kwiaciarni znajdziesz wiele gotowych produktów. Jeśli myślisz o czymś innym, masz własną koncepcję - nie ma problemu, powiedz nam, a my spełnimy nawet najśmielsze pomysły.
Z przyjemnością opracujemy i wykonamy wyjątkowe dekoracje wnętrz, stołów czy pleneru. Tak by zachwycić Ciebie i Twoich gości.

Wianki i stroiki

Te wyjątkowe ozdoby nadają wnętrzu wyjątkowego klimatu. Podkreślają charakter pomieszczeń oraz zdobią wybrane dla nich miejsca. Świetnie prezentują się na kominku, zdobią ściany, stół czy drzwi. W ofercie mamy stroiki i wianki z żywych kwiatów oraz z suszu, jak również z materiałów zdobniczych. Każdy znajdzie coś w stylu jaki lubi - sielskie, romantyczne ale również bardzo eleganckie i wytworne. Wykonujemy stroiki i wianki dedykowane poszczególnym świętom - Bożonarodzeniowe, Wielkanocne oraz sezonowe wiosenno letnie, jesienne i wiele innych.
Jeśli chcesz nauczyć się wyplatania wianków sprawdź terminy najbliższych warsztatów.

Nasza oferta DLA CIEBIE

kwiaty balkonowe

Kwietny balkon

komunia

Komunia

dla niej

Ślub

kwiaty zadumy

Kwiaty zadumy

Myślisz o kwiatach? Pomyśl o mnie.

ArtKlaudia to połączenie moich dwóch pasji: miłości do natury, w której odnajduję inspirację i piękno oraz zamiłowanie do organizacji uroczystości i eventów. Połączenie tych dwóch elementów pozwoliło mi odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Stworzyłam osobistą markę w pełni profesjonalną, kreatywną i wypełnioną kwiatami. Moja pracownia florystyczna to również miejsce relaksu i spotkań z naturą.

Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń:
+48 693 403 890

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do pozostawienia danych do kontaktu. Odpowiemy na wiadomość w jak najkrótszym czasie.
    No feeds available.