ArtKlaudia

Where flowers are our inspiration
Kwiaty dla firm

Jak dbać o wizerunek firmy.

Kwietny wizerunek firmy. Kwiaty w firmie.

Od dawna wiadomo, że pierwsze wrażenie jest ważne i najlepiej jeśli jest ono pozytywne. Na wizerunek firmy i jej postrzeganie mają wpływ dwa główne czynniki. Pierwszy z nich jest świadomie kreowany przez marketing i PR. Drugi to ludzie, którzy w niej pracują i są źródłem bezpośrednich informacji o komforcie pracy.

Kwietny wizerunek firmy. Cóż to takiego? 

Mając powyższe na uwadze “Kwietny wizerunek firmy” to nic innego jak działanie, które w sposób spójny wspiera pozytywny odbiór przedsiębiorstwa zarówno dla osób z zewnątrz jak i wewnątrz firmy.
Wykorzystując żywe kwiaty do wystroju wnętrz, niewielkim nakładem osiągamy wielkie efekty. Pamiętajmy, każdy wizytujący naszą firmę w pierwszej kolejności wzrokiem odbiera otoczenie do którego wchodzi, później dopiero kontaktuje się z ludźmi. Na widok kompozycji kwiatowej gość doznaje przyjemnych wrażeń estetycznych i pozytywnych emocji.

Badania udowadniają. 

Badania przeprowadzone na stanowym uniwersytecie w New Jersey nad naszą behawiorystyką, udowadniają, że dzięki matce naturze mamy kwiaty, które wpływają na poprawę naszego samopoczucia.
(…)”Kwiaty wzbudzają pozytywne emocje w osobach wchodzących do pomieszczeń, w których zostały one postawione” mówi” Dr. Haviland-Jones. Czynią przestrzeń bardziej przytulną i zachęcającą do przestąpienia progów oraz tworzą atmosferę sprzyjającą otwartości”.
Decydując się na kwiaty w biurze, sekretariacie czy sali konferencyjnej z pewnością będą one również pozytywnie wpływały na naszych pracowników. Kompozycje kwiatowe stanowią istotny element wystroju wnętrz. Świadczą o tym, że zarządzający myśli kompleksowo o wizerunku przedsiębiorstwa i troszczy się również o komfort pracy pracowników.

Kwietny wizerunek firmy.

“Kwietny wizerunek firmy” to propozycja dla firm, które pragną stworzyć wyjątkową atmosferę w biurze. Praca w ukwieconych wnętrzach daje ukojenie zmęczonym oczom, przynosi odprężenie jak również regeneruje i pobudza do wydajnej pracy. Kwiaty pozytywnie oddziałują na nasze zdrowie psychiczne ich obecność poprawia nastrój i redukuje stres. Warto o tym pamiętać szczególnie gdy nadszedł czas zatrudniania młodego pokolenia milenialsów, którzy wyjątkowo cenią sobie komfortowe środowisko pracy. Dla młodych pracowników istotą bytu jest zapewnienie przyjaznej przestrzeni życiowej. Kwiaty idealnie wpisują się w ten trend.

Więcej o usługach dla biznesu: https://artklaudia.com/dla-biznesu/

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo