Kwiaty online

Zarezerwuj usługę dla siebie

Flower box Walentynki Lux

195.00 

Flower box czyli kwiaty w pudełku. To atrakcyjna i prestiżowa kompozycja z kwiatów ułożona w eleganckim pudełku. Połączenie wspaniałych kwiatów. Całość tworzy elegancką i luksusową kompozycję.

Flower box dostępny w rozmiarze od S do XXL. Podana cena dotyczy rozmiaru S.

Produkt dostępny na zamówienie

Ilość

Opis

Flower box Lux

Flower box czyli kwiaty w pudełku. To atrakcyjna i prestiżowa kompozycja z kwiatów ułożona w eleganckim pudełku. Połączenie wspaniałych kwiatów, nie koniecznie czerwonych róż. Całość tworzy elegancką i luksusową kompozycję.

Flower box dostępny w rozmiarze od S do XXL. Podana cena dotyczy rozmiaru S.

Kompozycja wykonywana jest ręcznie przez florystkę. Wykorzystano w niej kwiaty sezonowe i egzotyczne dlatego może się nieznacznie różnić od bukietu przedstawionego na zdjęciu.
Gwarantujemy najwyższą jakość kwiatów i estetykę wykonania bukietu.

Jeśli nie znalazłeś wymarzonej kompozycji skontaktuj się z nami. Przyjmujemy również zlecenia specjalne wtedy wyceniamy kompozycję indywidualnie. Napisz do nas lub zadzwoń: https://artklaudia.com/#kontakt

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo