Kwiaty online

Zarezerwuj usługę dla siebie

Przypinka do butonierki

45.00 

Przypinka do butonierki komunia, ślub

To piękny dodatek w stroju chłopca idącego do Pierwszej Komunii Świętej lub jego taty. Dekoracja butonierki to również idealna ozdoba na wyjątkowe okazje jak ślub. Wspaniale wygląda i podnosi prestiż ubioru pana młodego, drużbantów i innych gości weselnych. Ozdoba przygotowywana jest na bazie przypinki a`la agrafka, nie niszczy tkaniny. Dekorację wykonujemy z naturalnych kwiatów i roślin zielonych oraz ze sztucznych roślin do złudzenia przypominających żywe kwiaty.

Produkt dostępny na zamówienie

Ilość

Opis

Przypinka do butonierki komunia, ślub

To piękny dodatek w stroju chłopca idącego do Pierwszej Komunii Świętej oraz jego taty. Dekoracja butonierki to również idealna ozdoba dla mężczyzn, na wyjątkowe okazje jak np. ślub. Wspaniale wygląda. Dodaje stylu i sznytu w ubiorze pana młodego, drużbantów i innych gości weselnych. Ozdoba przygotowywana jest na bazie przypinki a`la agrafka, która nie niszczy tkaniny. Dekorację wykonujemy z naturalnych kwiatów i roślin zielonych oraz ze sztucznych roślin do złudzenia przypominających żywe kwiaty.

Pamiętajmy, że butonierka to dziurka w klapie marynarki garniturowej. Dekorację, pojedynczy kwiat z niewielką kompozycją z dekoracyjnych liści lub drobny bukiecik wpina się albo wkłada do dziurki.

Ze względu na to, że ozdoby wykonywane są ręcznie przez florystkę oraz na sezonowość wykorzystywanych w nich kwiatów i dodatków – ozdoby mogą się różnić od przedstawionej na zdjęciu.
Gwarantujemy natomiast jakość i estetykę wykonania Państwa zamówienia.

Oferta elastyczna, można zamówić ozdobę do butonierki zgodnie z własnymi oczekiwaniami. W takim przypadku oferta podlega indywidualnej wycenie.

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo