Kwiaty online

Zarezerwuj usługę dla siebie

Bransoletka z kwiatów, korsarz

50.00 

Bransoletki na rękę to piękny dodatek do wianka. Ozdoba idealna dla dziewczynki, która idzie do I Komunii Świętej. Ale również piękny dodatek do kreacji Panny Młodej czy druhen. Bransoletki zwane korsarzem przygotowujemy zarówno z naturalnych kwiatów i roślin zielonych oraz ze sztucznych roślin do złudzenia przypominających żywe kwiaty.

Produkt dostępny na zamówienie

Ilość

Opis

Bransoletka z kwiatów na rękę, korsarz

Bransoletki na rękę to piękny dodatek do wianka. Ozdoba idealna dla dziewczynki, która idzie do I Komunii Świętej. Ale również piękny dodatek do kreacji Panny Młodej czy druhen. Bransoletki zwane korsarzem przygotowujemy zarówno z naturalnych kwiatów i roślin zielonych oraz ze sztucznych roślin do złudzenia przypominających żywe kwiaty. Ze względu na to, że korsarze wykonywane są ręcznie przez florystkę oraz na sezonowość wykorzystywanych w nich kwiatów i dodatków – ozdoby mogą się różnić od przedstawionej na zdjęciu.
Gwarantujemy natomiast jakość i estetykę wykonania Państwa zamówienia.

Oferta elastyczna, można zamówić bransoletkę zgodnie z własnymi oczekiwaniami. W takim przypadku oferta podlega indywidualnej wycenie.

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo