Kwiaty online

Zarezerwuj usługę dla siebie

Wianek na głowę

120.00 

Wianki na głowę wykonujemy ręcznie. To piękny dodatek dla dziewczynki, która idzie do I Komunii Świętej jak również zwieńczenie kreacji Panny Młodej. Wianki przygotowujemy zarówno z naturalnych kwiatów i roślin zielonych oraz ze sztucznych roślin do złudzenia przypominających żywe kwiaty.

Produkt dostępny na zamówienie

Ilość

Opis

Wianek na głowę

Wianki na głowę wykonujemy ręcznie. To piękny dodatek dla dziewczynki, która idzie do I Komunii Świętej jak również zwieńczenie kreacji Panny Młodej. Wianki przygotowujemy zarówno z naturalnych kwiatów i roślin zielonych oraz ze sztucznych roślin do złudzenia przypominających żywe kwiaty. Ze względu na to, że wianki wykonywane są ręcznie przez florystkę oraz na sezonowość wykorzystywanych w nich kwiatów i dodatków – ozdoba może się nieznacznie różnić od przedstawionej na zdjęciu.
Gwarantujemy natomiast jakość i estetykę wykonania Państwa zamówienia.

Oferta elastyczna, można zamówić wianek zgodnie z własnymi oczekiwaniami. W takim przypadku oferta podlega indywidualnej wycenie. W ramach zamówienia możliwa jest przymiarka wianka.

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo