Kwiaty online

Zarezerwuj usługę dla siebie

Nowoczesna donica łódka 'srebrny mat’

33.00 

Nowoczesna donica łódka 'srebrny mat’

Doniczka ceramiczna w nowoczesnym wzornictwie, jest doskonałym elementem dekoracji zarówno wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych, industrialnych. Jej nietypowy kształt łódki i subtelny szary, srebrny kolor stanie się efektowną dekoracją domu, mieszkania czy biura. Dzięki swej prostej formie pięknie komponuje się z roślinami doniczkowymi, kwiatami czy kolekcją ziół.

Powierzchnia zewnętrza oraz podstawki pokryte są wysokiej jakości glazurą o barwie szary matowy.

Doniczki sprzedawane są w komplecie z podstawkami, które pokryte są tym samym szkliwem co donica.

Podana cena dotyczy rozmiaru 12×11

Ilość

Opis

Nowoczesna donica łódka 'srebrny mat’

Doniczka ceramiczna w nowoczesnym wzornictwie, jest doskonałym elementem dekoracji zarówno wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych, industrialnych. Jej nietypowy kształt łódki i szary, matowy kolor stanie się efektowną dekoracją domu, mieszkania czy biura. Dzięki swej prostej formie pięknie komponuje się z roślinami doniczkowymi, kwiatami czy kolekcją ziół.

W ofercie posiadamy wiele innych donic polskiej firmy Dolagra, które charakteryzują się unikalnym wzornictwem i estetyką wykonania.

Doniczki sprzedawane są w komplecie z podstawkami, które pokryte są tym samym szkliwem co donica. Powierzchnia zewnętrza oraz podstawki pokryte są wysokiej jakości glazurą o barwie jasno szarej, srebrnej, matowej.

Rośliny można sadzić bezpośrednio w doniczce, ponieważ ma otwór odprowadzający wodę i podstawkę zbierającą nadmiar wody.

Specyfikacja:

Materiał: ceramik

Donica dostępna w 3 rozmiarach.

Wysokość: 19/16/13

Szerokość: 15/12/19

Długość: 31/26/20

Nazwa koloru: szary, srebrny, matowy

Do użytku wewnątrz.

Rzeczywiste rozmiary mogą nieznacznie odbiegać od deklarowanych. Donice mogą posiadać drobne niedoskonałości, a poszczególne egzemplarze mogą różnić się od siebie głębokością barwy.

Jeśli nie masz jeszcze odpowiedniej rośliny do wybranej doniczki, osłonki przejdź do sekcji: Rośliny doniczkowe

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniej doniczki, osłonki w naszej ofercie skontaktuj się z nami. Napisz lub zadzwoń: Kontakt postaramy się spełnić marzenie.

Informacje dodatkowe

Wysokość: 18 Średnica: 20

69,00

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo