Kwiaty online

Zarezerwuj usługę dla siebie

Nowoczesna, kwadratowa donica biały 'błysk’

39.00 

Nowoczesna, kwadratowa donica biały 'błysk’

Doniczka ceramiczna w nowoczesnym wzornictwie, jest doskonałym elementem dekoracji zarówno wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych, industrialnych. Jej kwadratowy, geometryczny kształt i subtelny biały lakierowany kolor stanie się efektowną dekoracją domu, mieszkania czy biura. Dzięki swej prostej formie pięknie komponuje się z roślinami doniczkowymi, kwiatami czy kolekcją ziół.

Powierzchnia zewnętrza oraz podstawki pokryte są wysokiej jakości glazurą w białym kolorze na wysoki połysk.

Doniczki sprzedawane są w komplecie z podstawkami, które pokryte są tym samym szkliwem co donica.

Ilość

Opis

Nowoczesna, kwadratowa donica biały 'błysk’

Doniczka ceramiczna w nowoczesnym wzornictwie, jest doskonałym elementem dekoracji zarówno wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych, industrialnych. Jej geometryczny, kwadratowy kształt i subtelny biały kolor, stanie się efektowną dekoracją domu, mieszkania czy biura. Dzięki swej prostej formie pięknie komponuje się z roślinami doniczkowymi, kwiatami czy kolekcją ziół.

W ofercie posiadamy wiele innych donic polskiej firmy Dolagra, które charakteryzują się unikalnym wzornictwem i estetyką wykonania.

Powierzchnia zewnętrza oraz podstawki pokryte są wysokiej jakości glazurą w białym kolorze.

Doniczki sprzedawane są w komplecie z podstawkami, które pokryte są tym samym szkliwem co donica.

Rośliny można sadzić bezpośrednio w doniczce, ponieważ ma otwór odprowadzający wodę i podstawkę zbierającą nadmiar wody.

Specyfikacja:

Materiał: ceramika

Donica dostępna w 2 rozmiarach.

Wysokość: 11,5/11

Szerokość: 21,5/17

Nazwa koloru: biały błysk

Do użytku wewnątrz.

Rzeczywiste rozmiary mogą nieznacznie odbiegać od deklarowanych. Donice mogą posiadać drobne niedoskonałości, a poszczególne egzemplarze mogą różnić się od siebie głębokością barwy.

Jeśli nie masz jeszcze odpowiedniej rośliny do wybranej doniczki, osłonki przejdź do sekcji: Rośliny doniczkowe

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniej doniczki, osłonki w naszej ofercie skontaktuj się z nami. Napisz lub zadzwoń: Kontakt postaramy się spełnić marzenie.

Informacje dodatkowe

Wysokość: 18 Średnica: 20

69,00

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo