Kwiaty online

Zarezerwuj usługę dla siebie

Nowoczesna, owalna donica 'biały mat’

35.00 

Nowoczesna, klasyczna donica 'satynowy biały’

Doniczka ceramiczna w nowoczesnym wzornictwie, jest doskonałym elementem dekoracji zarówno wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych, industrialnych. Jej klasyczny kształt i subtelny kolor stanie się efektowną dekoracją domu, mieszkania czy biura. Dzięki swej prostej formie pięknie komponuje się z roślinami doniczkowymi, kwiatami czy kolekcją ziół.

Powierzchnia zewnętrza oraz podstawki pokryte są wysokiej jakości glazurą o barwie jasny szary matowy.

Doniczki sprzedawane są w komplecie z podstawkami, które pokryte są tym samym szkliwem co donica.

Podana cena dotyczy rozmiaru 11×18,5×10

Ilość

Opis

Nowoczesna, owalna donica 'satynowy biały’

Doniczka ceramiczna w nowoczesnym wzornictwie, jest doskonałym elementem dekoracji zarówno wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych, industrialnych. Jej owalny kształt i satynowy, biały kolor stanie się efektowną dekoracją domu, mieszkania czy biura. Dzięki swej prostej formie pięknie komponuje się z roślinami doniczkowymi, kaktusami, sukulentami, kwiatami czy kolekcją ziół.

Doniczki sprzedawane są w komplecie z podstawkami, które pokryte są tym samym szkliwem co donica. Powierzchnia zewnętrza oraz podstawki pokryte są wysokiej jakości glazurą o barwie satynowy biały.

W ofercie posiadamy wiele innych donic polskiej firmy Dolagra, które charakteryzują się unikalnym wzornictwem i estetyką wykonania.

Rośliny można sadzić bezpośrednio w doniczce, ponieważ ma otwór odprowadzający wodę i podstawkę zbierającą nadmiar wody.

Specyfikacja:

Materiał: ceramika

Donica dostępna w 3 rozmiarach.

Wysokość: 17/14/11

Długość: 28/24/18,5

Szerokość: 16/13/10

Nazwa koloru: satynowy biały

Do użytku wewnątrz.

Rzeczywiste rozmiary mogą nieznacznie odbiegać od deklarowanych. Donice mogą posiadać drobne niedoskonałości, a poszczególne egzemplarze mogą różnić się od siebie głębokością barwy.

Jeśli nie masz jeszcze odpowiedniej rośliny do wybranej doniczki, osłonki przejdź do sekcji: Rośliny doniczkowe

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniej doniczki, osłonki w naszej ofercie skontaktuj się z nami. Napisz lub zadzwoń: Kontakt postaramy się spełnić marzenie.

Informacje dodatkowe

Wysokość: 18 Średnica: 20

69,00

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo