Kwiaty online

Zarezerwuj usługę dla siebie

Echeveria Hercules Eszeweria

58.00 

Echeveria posiada zwartą rozetę o niebieskim ulistnieniu z bordowo- czerwonymi brzegami wzdłuż liści. Jest łatwa w uprawie, idealna dla zapracowanych i zapominalskich. Ustawiona na południowym, słonecznym parapecie będzie utrzymywała niebieskie zabarwienie liści z lekko woskowatym nalotem, a bordowo-czerwone obrzeża będą wyraźne.

Ilość

Opis

Echeveria Hercules
Pielęgnacja, właściwości i wymagania:

Stanowisko: jasne, rozproszone światło
Podlewanie: rzadko i niewielką ilością wody. Nie lubi stać w wodzie, nie lubi zraszania i lania wody po liściach.
Temperatura: lubi stałą temperaturę: latem 20-22 st. C, a zimą może spaść nawet do 7-8 st. C
Zasilanie: dwa razy w roku odżywką dedykowaną dla sukulentów
Przesadzanie: do ziemi dla kaktusów i sukulentów. Z rozet liściowych, starszych pędów odcina się małe rozety, które po osuszeniu końcówki sadzimy w ziemi torfowej wymieszanej z piaskiem (około 2-3 cm).
Dla zwierząt i ludzi: neutralna

Ciekawostka:

Można spotkać Echeverie, które są sztucznie barwione eszewerie. Nie polecamy zakupu, ponieważ roślina z farbą na liściach długo nie przeżyje. Ma zablokowany dostęp do światła, zniszczony naturalny nalot i nie może oddychać. Barwione rośliny powoli umierają.

Oferujemy sadzonkę w doniczce średnicy 11 cm. Szerokość rośliny około 12 cm. Każda roślina jest inna, dlatego załączone zdjęcie przedstawia przykładową sadzonkę.

Więcej o pielęgnacji kaktusów przeczytasz w Poradniku.

Jeśli chcesz kupić doniczkę prezentowaną na zdjęciu lub inną przejdź do sekcji: Doniczki i osłonki

Jeśli poszukujesz mniejszej, większej rośliny skontaktuj się z nami. Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt postaramy się spełnić marzenie.

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo