Kwiaty online

Zarezerwuj usługę dla siebie

Wianek Wielkanocny z piórkami

85.00 

Wianek Wielkanocny z piórami

Wianki podkreślają wyjątkowość i charakter świąt. Ich rolą jest ozdabianie drzwi, okien, stołów czy kominka. W naszej ofercie mamy wiele rodzajów ozdób świątecznych oraz wianków w różnych stylach i sposobach wykonania. Prezentowany wianek jest do powieszenia np. na drzwi. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, charakterystycznych dla świąt Wielkiej Nocy. Bazą dekoracji jest wianek opleciony sizalem. Kolorowe piórka i luźno puszczone wstążki wprowadzają radosny nastrój, a zajączek przypomina o Świętach Wielkanocnych.

Wianek będzie pięknie wyglądał na każdych drzwiach i w każdym wnętrzu, dodając stylu, elegancji oraz świątecznego klimatu.

Produkt dostępny na zamówienie

Ilość

Opis

Wianek Wielkanocny

Wianki i tematyczne dekoracje podkreślają wyjątkowość i charakter świąt. Ich rolą jest ozdabianie drzwi, okien, stołów czy kominka. W ofercie mamy wiele rodzajów ozdób świątecznych oraz wianków w różnych stylach i sposobach wykonania. Nasze prace idą z duchem czasu, są modne i bardzo dekoracyjne. Pasują do pomieszczeń nowoczesnych i eleganckich jak również tych w sielskim klimacie. Prezentowane przez nas wianki są nieszablonowe i unikatowe. Wykonujemy je z najwyższej jakości rozmaitych materiałów, charakterystycznych dla świąt Wielkiej Nocy, w tym m.in. wiklina, pióra, jajka, bazie, gałązki bukszpanu, kwiaty i inne.

Wszystkie prezentowane przez nas dekoracje są ręcznie robione i z niezwykłą starannością. Świetnie prezentują się w każdym wnętrzu, dodając mu stylu i elegancji oraz świątecznego klimatu.

Wykonujemy również wianki i dekoracje świąteczne na indywidualne zlecania. W celu ustalenia szczegółów prosimy o Kontakt , postaramy się spełnić świąteczne życzenia.

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo