Kwiaty online

Zarezerwuj usługę dla siebie

Wianki zestaw

115.00 

Wianki zestaw 3 szt.

Wianki i tematyczne dekoracje podkreślają wyjątkowość i charakter wnętrz Ich rolą jest ozdabianie drzwi, okien, ściany czy kominka. W ofercie mamy wiele rodzajów ozdób w różnych stylach i sposobach wykonania. Nasze prace idą z duchem czasu, są modne i bardzo dekoracyjne. Pasują do pomieszczeń nowoczesnych i eleganckich jak również tych w sielskim klimacie. Prezentowane przez nas wianki są nieszablonowe i unikatowe. Wykonujemy je z najwyższej jakości rozmaitych materiałów m.in. wiklina, kwiaty, susz i inne.

Wianki będą pięknie zdobiły każe wnętrze dodając stylu, elegancji oraz niepowtarzalnego klimatu.

Ilość

Opis

Wianki zestaw 3 szt.

Wianki i tematyczne dekoracje podkreślają wyjątkowość oraz charakter wnętrz stanowią oryginalne ozdoby na drzwi, okna, ściany czy kominka. W ofercie mamy wiele rodzajów ozdób w różnych stylach i sposobach wykonania. Nasze prace idą z duchem czasu, są modne i bardzo dekoracyjne. Pasują do pomieszczeń w stylu nowoczesnym i eleganckim jak również tych w sielskim klimacie. Prezentowany zestaw trzech wianków jest unikatowy w swym wyglądzie i niepowtarzalny ponieważ każdą dekorację wykonujemy z najwyższej jakości rozmaitych materiałów m.in. z wikliny, kwiatów oraz naturalnego suszu i wielu innych.

Wszystkie prezentowane przez nas dekoracje są ręcznie wykonane z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Świetnie prezentują się w każdym wnętrzu, dodając mu stylu i elegancji oraz niepowtarzalnego klimatu.

Chętnie wykonamy wianki i dekoracje na indywidualne zlecanie. W celu ustalenia szczegółów prosimy o Kontakt , postaramy się spełnić każde życzenie.

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo