Kwietny wizerunek firmy

Wprowadź kwiecisty element do biura

Od dawna wiadomo, że pierwsze wrażenie jest ważne i najlepiej jeśli jest ono pozytywne. Nasze wieloletnie doświadczenie w marketingu i umiejętności florystyczne pozwalają odpowiednio kreować kwietny wizerunek firmy. Decydując się na kwiaty w biurze, sekretariacie czy sali konferencyjnej z pewnością klienci poczują wyjątkową atmosferę. Kompozycje kwiatowe stanowią istotny element wystroju wnętrz. Świadczą o tym, że zarządzający myśli kompleksowo o wizerunku przedsiębiorstwa i troszczy się o komfort pracy pracowników.
Usługa kwietny wizerunek firmy to propozycja dla firm, które pragną stworzyć wyjątkową atmosferę w biurze. Praca w ukwieconych wnętrzach daje ukojenie zmęczonym oczom, przynosi odprężenie jak również regeneruje i pobudza do wydajnej pracy.
Do każdego zlecenia i współpracy przygotowujemy się bardzo starannie. Na początku spotykamy się i rozmawiamy o oczekiwaniach klienta. Ustalamy kolorystykę kwiatów oraz rodzaj naczyń/wazonów. Mówimy o wymaganiach i harmonogramach dostaw oraz o opiece nad kompozycjami. Zdajemy sobie sprawę, że identyfikacja wizualna firmy to nie tylko logo ale również kolorystyka, która wyróżnia organizację. Dlatego starannie dobieramy kwiaty, zawsze świeże, trwałe i stosowne do pomieszczenia które będą zdobiły. W codziennej obsłudze floryści zadbają o charakter i estetyką kompozycji. Dzięki takim zabiegom podnosimy prestiż firmy oraz pomagamy kreować świadomość klientów, utrwalając firmowe barwy.
Innym składnikiem usługi kwietny wizerunek firmy to wyjątkowe bukiety przygotowywane na okazjonalne gesty. Podziękowania dla partnerów biznesowych, miły gest dla wartościowych klientów, to wyjątkowe okazanie szacunku. Wiązanki w ramach docenienia najlepszych pracowników będą wspaniałym gestem uznania od pracodawcy.
o opiece nad kompozycjami. Ustalamy kolorystykę kwiatów oraz naczyń/wazonów. Innym składnikiem usługi są wyjątkowe bukiety przygotowywane na okazjonalne gesty. Podziękowania dla partnerów biznesowych, miły gest dla wartościowych klientów to wyjątkowe okazanie szacunku.

Sprawdź naszą ofertę DLA BIZNESU

kwietny wizerunek hotelu

Kwietny wizerunek hotelu

kwietny event

Kwietny event

warsztaty florystyczne

Warsztaty florystyczne

sesje zdjęciowe

Sesje fotograficzne

Myślisz o kwiatach? Pomyśl o mnie.

ArtKlaudia to połączenie moich dwóch pasji: miłości do natury, w której odnajduję inspirację i piękno oraz zamiłowanie do organizacji uroczystości i eventów. Połączenie tych dwóch elementów pozwoliło mi odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Stworzyłam osobistą markę w pełni profesjonalną, kreatywną i wypełnioną kwiatami. Moja pracownia florystyczna to również miejsce relaksu i spotkań z naturą.

Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń:
+48 693 403 890

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do pozostawienia danych do kontaktu. Odpowiemy na wiadomość w jak najkrótszym czasie.
    No feeds available.