Sesja fotograficzna

sesje zdjęciowe

Sesje fotograficzna

Tą wyjątkową ofertę kierujemy do fotografów, stylistów, makijażystów, scenografów, marketingowców, agencji reklamowych i modowych oraz firm zajmujących się organizacją wesel. Sesje fotograficzne z wykorzystaniem kwiatów i zieleni to również propozycja dla osób prywatnych, pragnących wykonać niezwykłe zdjęcia w otoczeniu natury. Subtelna uroda kwiatów z pewnością podkreśli klimat zaplanowanej sesji. Naturalny element czy dodatek z kwiatów wspaniale będzie się komponował podczas zdjęć ślubnych, brzuszkowych, dziecięcych czy artystycznych.
Firmy chcące podkreślić swoje wartości pro ekologiczne coraz częściej w reklamach produktu i marki wykorzystują elementy natury. Odpowiednio zaaranżowany plan zdjęciowy oraz dobranie roślinności do tematu sesji, jest zadaniem bardzo złożonym. Wymaga wiedzy o kwiatach, ich trwałości czy nawet toksyczności. Współpracując z nami wykreujemy wspaniałe bukiety, wianki, dodatki, dekoracyjne pergole dzięki czemu reklama i zdjęcia nabiorą sznytu i niepowtarzalnego wyglądu.
Współpracę opieramy na profesjonalnym i elastycznym podejściu to tworzonej sesji. Zależy nam na pracy w miłej i serdecznej atmosferze. Nasze doświadczenia nie kończą się na wiedzy florystycznej. Przez wiele lat zajmowaliśmy się marketingiem i organizacją wszelkiego rodzaju eventów, w tym również sesji fotograficznych. Zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie sprawia, że współpraca z nami jest prosta i przyjemna.

Sprawdź naszą ofertę DLA BIZNESU

Kwietny wizerunek firmy

kwietny wizerunek hotelu

Kwietny wizerunek hotelu

kwietny event

Kwietny event

warsztaty florystyczne

Warsztaty florystyczne

Myślisz o kwiatach? Pomyśl o mnie.

ArtKlaudia to połączenie moich dwóch pasji: miłości do natury, w której odnajduję inspirację i piękno oraz zamiłowanie do organizacji uroczystości i eventów. Połączenie tych dwóch elementów pozwoliło mi odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Stworzyłam osobistą markę w pełni profesjonalną, kreatywną i wypełnioną kwiatami. Moja pracownia florystyczna to również miejsce relaksu i spotkań z naturą.

Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń:
+48 693 403 890

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do pozostawienia danych do kontaktu. Odpowiemy na wiadomość w jak najkrótszym czasie.
    No feeds available.