Warsztaty florystyczne

Zorganizujemy kwietny event

To jeszcze mało znana acz już
lubiana forma integracji, miłego spędzenia czasu z namiastką przyrody w rękach. Warsztaty cieszą się również wielkim powodzeniem podczas nieoficjalnych spotkań z klientami - wspólna praca twórcza zbliża ludzi, odstresowuje, a tym samym pozwala nawiązywać relacje, których nie uzyskamy podczas spotkań służbowych w biurze.
Nasze warsztaty florystyczne przygotowujemy bardzo starannie i profesjonalnie. Dostarczamy piękny i bogaty w swej różnorodności materiał roślinny, ozdobny wraz z niezbędnymi dodatkami typu naczynia, pojemniki bazy do wianków.
Poziom warsztatów odpowiedni jest dla osób początkujących. Zarówno dla pań i panów, od juniora do seniora.
Tematykę zajęć ustalamy indywidualnie z klientem. Najczęściej dopasowujemy ją do czasu i okoliczności w jakich mają się odbyć. Zimową porą proponujemy warsztaty Bożonarodzeniowe, na których przygotowywane są wianki adwentowe lub świąteczne stroiki. Wiosną i latem mamy ogromny wybór kwiatów i pięknych polnych roślin wtedy polecamy zajęcia z wyplatania wianków. Ogranicza nas tylko fantazja. Z przyjemnością przygotujemy zajęcia dedykowane, skrojone na miarę oczekiwań klienta.
Warsztaty dzielimy na 3 etapy. Wprowadzenie - prezentacja materiału roślinnego oraz dostępnych narzędzi i sposobu używania. Omówienie zasad bezpieczeństwa.
Teoria - omawiamy podstawowe zasady budowania kompozycji. Prezentujemy techniki wyrobu wianków.
Praktyka - uczestnicy wykonają własnoręcznie wybraną dekorację. Zawsze po zakończonych warsztatach swoje prace można zabrać do domu. Ozdobić nimi drzwi, okno, stół lub podarować jako prezent. Warto podkreślić że 85% czasu to praktyczna część warsztatów.

Sprawdź naszą ofertę DLA BIZNESU

Kwietny wizerunek firmy

kwietny wizerunek hotelu

Kwietny wizerunek hotelu

kwietny event

Kwietny event

sesje zdjęciowe

Sesje zdjęciowe

Myślisz o kwiatach? Pomyśl o mnie.

ArtKlaudia to połączenie moich dwóch pasji: miłości do natury, w której odnajduję inspirację i piękno oraz zamiłowanie do organizacji uroczystości i eventów. Połączenie tych dwóch elementów pozwoliło mi odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Stworzyłam osobistą markę w pełni profesjonalną, kreatywną i wypełnioną kwiatami. Moja pracownia florystyczna to również miejsce relaksu i spotkań z naturą.

Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń:
+48 693 403 890

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do pozostawienia danych do kontaktu. Odpowiemy na wiadomość w jak najkrótszym czasie.
    No feeds available.