Kwietny balkon

Wprowadź kwiecisty element do domu

Dekorujemy kwiatami nie tylko wnętrza. Wyjdź z nami na kwietny balkon. Jak tylko poczujemy wiosnę przygotowujemy ofertę z kwiatami i roślinami balkonowymi.

Kompozycje w skrzynkach

Już nie musisz się martwić gdzie i jak przygotować nasadzenia roślin balkonowych, my zrobimy to za Ciebie. Opowiedz nam o swoich ulubionych roślinach, kolorach i wizji na kwietny balkon. Z przyjemnością spełnimy te marzenia.
Doradzimy jakie rośliny sprawdzą się na Twoim balkonie. Nasadzenia zostaną przygotowane zgodnie ze sztuką z najlepszych gatunków kwiatów i roślin. Zaaranżujemy klasyczne skrzynki balkonowe lub nietypowe ozdobne donice. Zamów przed sezonem i wypoczywaj na swoim kwietnym balkonie. Nie masz możliwości transportu ciężkich skrzynek na swój balkon? Na życzenie dowieziemy i wstawimy tam gdzie sobie życzysz. Usługa dodatkowo płatna.
Nie masz czasu na pielęgnację i podlewanie roślin? Z chęcią zaopiekujemy się nimi przez cały sezon. Usługa dodatkowo płatna.

Kwiaty balkonowe

Lubisz kontakt z przyrodą, z kwiatami? Relaksujesz się przy pracy w ogródku? W naszej ofercie znajdziesz szereg pięknych gatunków roślin balkonowych i ogrodowych. Zachęcamy do składania zamówień na sezonowe rośliny/byliny z wyprzedzeniem.

Nasza oferta DLA CIEBIE

ukwiecony dom

Ukwiecony dom

komunia

Komunia

dla niej

Ślub

kwiaty zadumy

Kwiaty zadumy

Myślisz o kwiatach? Pomyśl o mnie.

ArtKlaudia to połączenie moich dwóch pasji: miłości do natury, w której odnajduję inspirację i piękno oraz zamiłowanie do organizacji uroczystości i eventów. Połączenie tych dwóch elementów pozwoliło mi odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Stworzyłam osobistą markę w pełni profesjonalną, kreatywną i wypełnioną kwiatami. Moja pracownia florystyczna to również miejsce relaksu i spotkań z naturą.

Skontaktuj się z nami

Napisz lub zadzwoń:
+48 693 403 890

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do pozostawienia danych do kontaktu. Odpowiemy na wiadomość w jak najkrótszym czasie.
    No feeds available.