Kwiaty online

Zarezerwuj usługę dla siebie

Bukiet z tulipanów

75.00 

Bukiet z sezonowych tulipanów idealny na każdą okazję. Bukiet może być wykończony oryginalną kryzą. Bukiet dostępny w rozmiarze od M do XL. Podana cena dotyczy rozmiaru M 11 szt. kwiatów.

Produkt dostępny na zamówienie

Ilość

Opis

Bukiet z tulipanów

Bukiet okazjonalny w skład którego wchodzą sezonowe tulipany. Bukiet może być wykończony oryginalną kryzą. Bukiet dostępny w rozmiarze od M 11 szt., L 25 szt., XL 35 szt. i więcej. Podana cena dotyczy rozmiaru M.
Kolor kwiatów do bukietu dobiera florystka.
Kompozycja wykonywana jest ręcznie przez florystkę. Wykorzystano w niej kwiaty sezonowe dlatego może się nieznacznie różnić od bukietu przedstawionego na zdjęciu.
Gwarantujemy najwyższą jakość kwiatów i estetykę wykonania bukietu.

Jeśli nie znalazłeś wymarzonej kompozycji skontaktuj się z nami. Przyjmujemy również zlecenia specjalne wtedy wyceniamy kompozycję indywidualnie. Napisz do nas lub zadzwoń: https://artklaudia.com/#kontakt

 

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo