Kwiaty online

Zarezerwuj usługę dla siebie

Bukiet mix kwiatów

163.00 

Bukiet z róż o długości 60 cm, idealny na każdą okazję. Bukiet może być wykończony oryginalną kryzą. Bukiet dostępny w rozmiarze od M do XL. Podana cena dotyczy rozmiaru M 11 szt. kwiatów.

Produkt dostępny na zamówienie

Ilość

Opis

Bukiet mix kwiatów

Bukiet okazjonalny mix kwiatów w skład którego wchodzą dwa rodzaje róż, margaretki, gerbery i zieleń. Kompozycja wykończona oryginalną kryzą. Bukiet dostępny w rozmiarze od M 11 szt., L 25 szt., XL 35 szt. i więcej kwiatów. Podana cena dotyczy rozmiaru M.
Kolor kwiatów do bukietu dobiera florystka.
Kompozycja wykonywana jest ręcznie przez florystkę. Wykorzystano w niej kwiaty sezonowe dlatego może się nieznacznie różnić od bukietu przedstawionego na zdjęciu.
Gwarantujemy najwyższą jakość kwiatów i estetykę wykonania bukietu.

Jeśli nie znalazłeś wymarzonej kompozycji skontaktuj się z nami. Przyjmujemy również zlecenia specjalne wtedy wyceniamy kompozycję indywidualnie. Napisz do nas lub zadzwoń: https://artklaudia.com/#kontakt

 

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo