Kwiaty online

Zarezerwuj usługę dla siebie

Flower box ze słodyczami

128.00 

Flower box czyli kwiaty w pudełku ze słodyczami. To atrakcyjna i prestiżowa kompozycja z kwiatów ułożona w eleganckim prostokątnym pudełku. Połączenie wspaniałych gerber i delikatnych kwiatów santini tworzy elegancką kompozycję. W pudełku znajdują się słodycze (możliwość zmiany na inne) Kwiaty w pudełku dostępne w rozmiarze od M do XL. Podana cena dotyczy rozmiaru M.

Produkt dostępny na zamówienie

Ilość

Opis

Flower box ze słodyczami

Flower box ze słodyczami czyli kwiaty w pudełku i słodkości razem. To atrakcyjna i prestiżowa kompozycja z kwiatów ułożona w eleganckim prostokątnym pudełku. Połączenie pięknych gerber z delikatnością santini tworzy elegancką kompozycję. Obok kwiatów pralinki (do ustalenia jakie)

Flower box dostępny w rozmiarze od M do XL. Podana cena dotyczy rozmiaru M.

Kompozycja wykonywana jest ręcznie przez florystkę. Wykorzystano w niej kwiaty żywe dlatego może się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu.
Gwarantujemy najwyższą jakość kwiatów i estetykę wykonania flower box-u.

Jeśli nie znalazłeś wymarzonej kompozycji skontaktuj się z nami. Przyjmujemy również zlecenia specjalne wtedy wyceniamy kompozycję indywidualnie. Napisz do nas lub zadzwoń: https://artklaudia.com/#kontakt

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo