Kwiaty online

Zarezerwuj usługę dla siebie

Paproć Phlebodium 'blue star’

56.00 

Kalatea 'makoyana’ roślina o dekoracyjnych liściach. Oczyszcza powietrze i jest bezpieczna dla zwierząt. W uprawie średnio wymagająca. Dla amatorów jak i kolekcjonerów pięknych okazów.

Ilość

Opis

Paproć Flebodium 'blue star’ Phlebodium
Pielęgnacja, właściwości i wymagania:

Stanowisko: pół cieniste, rozproszone światło, nie lubi słońca.
Podlewanie: umiarkowane, dobrze się czuje gdy podłoże jest stale wilgotne ale nie całkiem mokre. Lubi zraszanie.
Temperatura: zimą 13 – 18 st C. Optymalna 24 st. C. Lubi dużą wilgotność powietrza. Nie lubi przeciągów.
Zasilanie: od marca do września raz na dwa tygodnie nawozem dedykowanym paprociom. Nie należy nabłyszczać rośliny.
Przesadzanie: źle znosi przesadzanie więc jeśli już jest taka potrzeba to najlepiej zrobić to wiosną. Wskazana ziemia kompostowa lub mieszanka ziemi gliniastej, torfu oraz gruboziarnistego piasku.
Dla zwierząt: neutralna

Ciekawostka:

Jedna z nielicznych roślin, której nie przeszkadza dotykanie. Świetnie się sprawdzi w pojemnikach wiszących i kokodamach. Dorasta do 100 cm.

Oferujemy sadzonkę w doniczce o średnicy około 14 cm. Wysokość rośliny razem z doniczką wynosi około 25 cm, szer. około 28 cm. Każda roślina jest inna, dlatego załączone zdjęcie przedstawia przykładową sadzonkę.

Jeśli chcesz kupić doniczkę prezentowaną na zdjęciu lub inną przejdź do sekcji: Doniczki i osłonki

Jeśli poszukujesz mniejszej, większej rośliny skontaktuj się z nami. Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt postaramy się spełnić marzenie.

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo