Kwiaty online

Zarezerwuj usługę dla siebie

Kosz z różami

420.00 

Kosz z różami to kompozycja na wyjątkowe okazje. Idealny upominek na jubileusz czy dowód uznania dla artysty po występie. Kompozycja składa się z dowolnego koloru róż z dodatkiem zieleni. Podana cena dotyczy rozmiaru M 25 szt. kwiatów.

Produkt dostępny na zamówienie

Ilość

Opis

Kosz z różami

Kosz z różami to kompozycja na wyjątkowe okazje. Idealny upominek na jubileusz czy dowód uznania dla artysty po występie. Kompozycja składa się z dowolnego koloru róż, również mix kolorów z dodatkiem zieleni. Kosz dostępny w rozmiarze od M 25 szt., L 35 szt., XL 45 szt. i więcej kwiatów. Podana cena dotyczy rozmiaru M.
Kolor kwiatów do bukietu dobiera florystka.
Kompozycja wykonywana jest ręcznie przez florystkę. Wykorzystano w niej kwiaty sezonowe dlatego może się nieznacznie różnić od bukietu przedstawionego na zdjęciu.
Gwarantujemy najwyższą jakość kwiatów i estetykę wykonania bukietu.

Jeśli nie znalazłeś wymarzonej kompozycji skontaktuj się z nami. Przyjmujemy również zlecenia specjalne wtedy wyceniamy kompozycję indywidualnie. Napisz do nas lub zadzwoń: https://artklaudia.com/#kontakt

 

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo