Kwiaty online

Zarezerwuj usługę dla siebie

Lawendowe pudełko oryginalny prezent

96.00 

Zapraszamy do odkrycia „Lawendowego Pudełka” – wyjątkowego prezentu, który przeniesie Cię w świat aromatycznej przyjemności i relaksu. To niezwykłe doświadczenie dla zmysłów. Prezent składa się z kilku elementów, tworzących harmonijną całość.

„Lawendowe Pudełka” zawierają sojowo-kokosową świecę o delikatnym, kojącym zapachu lawendy. Jej ciepłe światło i uspokajający aromat odprężenia i działa tak długo aż osiągniesz stan totalnego wyciszenia.

Ilość

Opis

Lawendowe pudełko

Odkryj Lawendowe Pudełko – wyjątkowy prezent, który przeniesie Cię w świat aromatycznej przyjemności i relaksu. To niezwykłe doświadczenie dla zmysłów. Prezent składa się z kilku elementów, które tworzą harmonijną całość.

Do Lawendowych Pudełek zapakowałam sojowo-kokosową świecę o delikatnym, kojącym zapachu lawendy. Jej ciepłe światło i uspokajający aromat działa tak długo aż osiągniesz stan totalnego wyciszenia.

We wnętrzu pudełka ukryłam również skarby natury – poza świecą jest woreczek z tegoroczną, świeżo zebraną, ekologiczną lawendą. Woreczek zapachowy nadaje się do bieliźniarki albo jako aromaterapia przy łóżku – ułatwi zasypianie i da spokojny sen.

Opcjonalnie, pudełko może zawierać fusetkę lawendową, która jest elegancką formą wrzeciona wykonanego z lawendy. Ma również zastosowanie w bieliźniarce albo jako aromaterapia przy łóżku – ponieważ ma właściwości uspokajające, ułatwi zasypianie i wprowadzi w głębszy wymiar relaksu i zapachowej przyjemności.

Dla dodatkowego uroku, zestaw został wzbogaciłam bukiecikiem lawendowym. Całość zapakowałam w kraftowe pudełko z subtelnym okienkiem, które pozwala zobaczyć zawartość. Wszystko jest przewiązane rafią, która podkreśla naturalne zasoby opakowania.

Lawendowe Pudełko to nie tylko prezent, ale również chwila aromatycznego błogostanu, to też idealny sposób na spokojny wieczór w domowym zaciszu. Wybierz Lawendowe Pudełko dla siebie lub bliskiej Ci osoby.

Napisz do nas lub zadzwoń jeśli interesuje Cię personalizacja prezentów: https://artklaudia.com/#kontakt

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo