Kwiaty online

Zarezerwuj usługę dla siebie

Ozdoba na świecę z kwiatów

27.00 

Ozdoba idealna zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Sprawdzi się na świecy do I Komunii Świętej jak i na uroczystość Chrztu Świętego. Ozdoba przygotowywana jest na bazie plastikowej osłonki (przeciw kapaniu wosku, co zapewni dziecku bezpieczeństwo, zmniejsza ryzyko  poparzenia gorącym woskiem). Dekorację wykonujemy z naturalnych kwiatów i roślin zielonych oraz ze sztucznych roślin do złudzenia przypominających żywe kwiaty.

Produkt dostępny na zamówienie

Ilość

Opis

Ozdoba na świecę z kwiatów

To piękny i praktyczny dodatek do ozdób komunijnych lub na uroczystość Chrztu Świętego. Ozdoba idealna zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Ozdoba przygotowywana jest na bazie plastikowej osłonki (przeciw kapaniu wosku, co zapewni dziecku bezpieczeństwo, zmniejsza ryzyko poparzenia gorącym woskiem). Dekorację wykonujemy z naturalnych kwiatów i roślin zielonych oraz ze sztucznych roślin do złudzenia przypominających żywe kwiaty.

Ze względu na to, że ozdoby wykonywane są ręcznie przez florystkę oraz na sezonowość wykorzystywanych w nich kwiatów i dodatków – ozdoby mogą się różnić od przedstawionej na zdjęciu.
Gwarantujemy natomiast jakość i estetykę wykonania Państwa zamówienia.

Oferta elastyczna, można zamówić ozdobę na świecę zgodnie z własnymi oczekiwaniami. W takim przypadku oferta podlega indywidualnej wycenie.

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo