Kwiaty online

Zarezerwuj usługę dla siebie

Anturium mini scherzerianum

30.00 

Anturium mini roślina kwitnąca oryginalnym kwiatem. Kwitnie prawie cały ro i nadaje się na kwiat cięty. Jest łatwa w uprawie. Jest długowieczna odpowiednia zarówno dla amatorów jak i kolekcjonerów pięknych roślin kwitnących.
Ilość

Opis

Anturium mini czerwone
Pielęgnacja, właściwości i wymagania:

Stanowisko: jasne, rozproszone światło. Nie w pełnym słońcu.
Podlewanie: nie dopuszczać do wysuszenia podłoża. Roślina preferuje wilgoć, zraszanie i wilgotne powietrze.
Temperatura: 15 i 25°C.
Zasilanie: wiosna – lato co dwa tygodnie nawozem płynnym do roślin kwitnących lub biohumus.
Przesadzanie: wiosną raz na 2-3 lata przez podział bryły korzeniowej. Zalecana ziemia próchnicza, lekka i przepuszczalna. Wskazana wartość pH to 4,5-5,5.

Dla zwierząt i ludzi: trujący

Ciekawostka:

Pogłoski donoszą, że kiedyś Indianie stosowali Anthurium do leczenia brodawek i jako afrodyzjak. Anturium hodowane jest jako roślina domowa, doniczkowa oraz uprawiana jest na kwiat cięty. Doceniana przez florystów i klientów za żywotność. Kwiat może zdobić bukiet nawet miesiąc.

Oferujemy sadzonkę w doniczce średnicy około 12 cm. Wysokość rośliny razem z doniczką wynosi około 40 cm, szer. około 20 cm. Każda roślina jest inna, dlatego załączone zdjęcie przedstawia przykładową sadzonkę.

Jeśli chcesz kupić doniczkę prezentowaną na zdjęciu lub inną przejdź do sekcji: Doniczki i osłonki

Jeśli poszukujesz mniejszej, większej rośliny skontaktuj się z nami. Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt postaramy się spełnić marzenie.

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo