Kwiaty online

Zarezerwuj usługę dla siebie

Wianek Bożonarodzeniowy

117.00 

Wianek Bożonarodzeniowy

Wianki podkreślają wyjątkowość i charakter świąt. Ich rolą jest ozdabianie drzwi, okien, stołów czy kominka. W naszej ofercie mamy wiele rodzajów ozdób świątecznych oraz wianków w różnych stylach i sposobach wykonania. Prezentowany wianek do położenia na stole, wykonany jest z najwyższej jakości rozmaitych materiałów, charakterystycznych dla świąt Bożego Narodzenia. Bazą dekoracji są gałązki jodły, pojawiają się bielone liście, żołędzie i bombki. Dodatkiem są świece w pasującej kolorystyce. Wianek będzie pięknie wyglądał w każdym wnętrzu, dodając mu stylu i elegancji oraz świątecznego klimatu.

Produkt dostępny na zamówienie

Ilość

Opis

Wianek Bożonarodzeniowy

Wianki i tematyczne dekoracje podkreślają wyjątkowość i charakter świąt. Ich rolą jest ozdabianie drzwi, okien, stołów czy kominka. W ofercie mamy wiele rodzajów ozdób świątecznych oraz wianków w różnych stylach i sposobach wykonania. Nasze prace idą z duchem czasu, są modne i bardzo dekoracyjne. Pasują do pomieszczeń nowoczesnych i eleganckich jak również tych w sielskim klimacie. Prezentowane przez nas wianki są nieszablonowe i unikatowe. Wykonujemy je z najwyższej jakości rozmaitych materiałów, charakterystycznych dla świąt Bożego Narodzenia, w tym m.in. wiklina, szyszki, kawałki cynamonu, sztuczne kwiaty, gałązki jodły i inne.

Wszystkie prezentowane przez nas dekoracje są ręcznie robione z niezwykłą starannością. Świetnie będą się prezentowały w każdym wnętrzu, dodając mu stylu i elegancji oraz świątecznego klimatu.

Wykonujemy również wianki i dekoracje świąteczne na indywidualne zlecania. W celu ustalenia szczegółów prosimy o Kontakt , postaramy się spełnić świąteczne życzenia.

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo