Kwiaty online

Zarezerwuj usługę dla siebie

Pustynia w szkle z konarem i kokodamą

Pustynia w szkle z konarem i kokodamą (4 sukulenty, rozchodnik w kokodamie, konar)

Kompozycja z kaktusów i sukulentów w ozdobnym słoju. Łatwa w uprawie i bardzo dekoracyjna kompozycja. Idealna ozdoba dla zapracowanych i zapominalskich. Lubi południowe parapety, słoneczne pokoje. Nie wymaga częstego podlewania. Zestaw posadzony w ziemi do kaktusów i sukulentów z odpowiednim drenażem i warstwą piasku oraz ozdobnymi kamieniami. Ciekawą dekoracją jest konar na którym rośnie kokodama z rozchodnikiem.

Dostępne są również kaktusy w doniczce produkcyjnej.

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Opis

Pustynia w szkle z konarem i kokodamą (sukulenty, rozchodnik w kokodamie, konar)
Pielęgnacja, właściwości i wymagania:

Stanowisko: optymalne warunki dla roślin w słoju (otwartym) to pomieszczenia gdzie będzie docierało dużo światła dziennego.
Podlewanie: rzadko
Temperatura: lubi stałą temperaturę: latem 20-22 st. C, a zimą można przenieść do pomieszczenia o niższej temperaturze i mniejszym nasłonecznieniu (10 – 15 st. C)
Przesadzanie: nie wymaga.
Dla zwierząt i ludzi: szkodliwy ze wzgl. na ciernie w kaktusach

Ciekawostka:

Roślinom należy zapewnić dużo światła, jednak tylko niektóre gatunki wytrzymają w pełnym słońcu. Bezpiecznie jest rozproszone światło słoneczne.

Oferujemy kompozycję w szkle. Słój o kształcie cylindra z metalową, srebrną obręczą i grubym, ozdobnym sznurem. H25 cm/ Ø15 cm Wypełniony odpowiednią ziemią z drenażem, piaskiem oraz ozdobnymi kamieniami. Ciekawą dekoracją jest konar na, którym zaczepiona jest kokodama z rozchodnikiem. Każda roślina jest inna, dlatego załączone zdjęcie przedstawia przykładowe sadzonki.

Więcej o pielęgnacji kaktusów przeczytasz w Poradniku.

Dostępne są również rośliny w doniczce produkcyjnej.

Jeśli chcesz kupić doniczkę przejdź do sekcji: Doniczki i osłonki

Jeśli poszukujesz mniejszej, większej kompozycji skontaktuj się z nami. Napisz do nas lub zadzwoń: Kontakt postaramy się spełnić marzenie.

  • #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox #boxzkwiatami #kwiatywpudełku #ArtKlaudia #kwiaciarniawrocław #kwiaciarnianadodrze #dzieńojca #zakończenieroku #koniecrokuszkolnego #flowers #flowersbox <a href='/explore/bo